Dieta 1500 kalorii a jadłospis

Jakie posiłki mogłabym jeść na diecie 1500 kcal?Proszę o przykładowy jadłospis bez mięsa.

Witam, jadłospis układa się indywidualnie po poznaniu masy ciała, aktywności fizycznej, rodzaju wykonywanej pracy etc. Bez tych danych trudno ustalić czy jadłospis dostarczający 1500 kcal/dobę będzie dla Pani bezpieczny.
Pozdrawiam
www.dietoterapia.waw.pl

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska