Prośba o jadłospis dla 18-latka

Witam czy mógł bym prosić o jadłospis a tydzień?,18 lat wzrost 176 cm waga 67kg

Witam. Aby ułożyć dla Pana jadłospis konieczne są informacje m.in. takie jak: poziom aktywności fizycznej, stan zdrowia, preferencje smakowe. Dlatego potrzebny jest wywiad dietetyczny. Zachęcam do odwiedzenia bloga, na którym znajdzie Pan pomysły na zdrowe i ciekawe dania: www.zdrowapasja.blogspot.com.
Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska