Chęć schudnięcia u 18-latka a codzienne bieganie i zmiana nawyków żywieniowych

Witam. Mam 18 lat i jestem facetem. Ważę 75 kg przy wzroście 171 cm. Chcę schudnąć conajmniej 10 kg. Czy wystarczy codziennie bieganie oraz ograniczenie pokarmów/zmiana nawyków żywieniowych ? Głównie chcę odchudzić brzuch oraz uda i pupę.

Dzień dobry.
Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.
Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska