Chęć schudnięcia u 18-latki ważącej 75 kg

Mam 18 lat, 164 cm wzrostu i ważę 75 kg, potrzebuje pomocy. Chce schudnąć ale nie wiem jak ? nie umiem się zmotywować, bardzo proszę o pomoc

Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

Proszę udać się do dietetyka, dobrze dobrana dieta pomoże Pani schudnąć. Czas działać, od pisania o odchudzaniu nikt jeszcze nie schudł, pierwszy krok za Panią, teraz trzeba zrobić następny. Jeżeli nie ma w Pani miejscowości dietetyka zapraszam on line do siebie.

Sylwia Ogrodowczyk
dbamodiete.pl

sylwia.ogrodowczyk@dbamodiete.pl

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska