Zmiana żywienia i trenowanie na bieżni a odchudzanie

Witam , jestem kobieta lat 19 bardzo często tJ 2.02 i 23.02 miałam biegunkę i wymioty ogólne. ogólnie zle się odzywiam. Ale dziś postanowiłam odrzucić słodycze chipsy i inne brzydkie jedzenie, białe pieczywo i zamienić je na ciemne oraz napoje gazowane i kolorowe zamieniłam na czystą wodę niegazowana. Do tego dolozylam bieganie na bieżni oraz jem 5 posiłków dziennie bułka razowa i jogurt plus owoce i obiad, nie lubię warzyw i wędlin.Czy taka "dieta" pomoże mi schudnąć i pozbyć się napadów grypy

 Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

Bardzo dobra decyzja. A których warzyw Pani nie lubi? a łączyła Pani warzywa, mieliła na kotlety razem np z ciecierzycą? jest wiele rozwiązań by włączyć warzywa do diety.

Sylwia Ogrodowczyk
dbamodiete.pl

sylwia.ogrodowczyk@dbamodiete.pl

Witam.Sposób Pani odżywiania i zarazem aktywność fizyczna powinny przynieść pożądane efekty.
Pozdrawiam
Monika Konieczna

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska