Odchudzanie bez diet

Witam. Mam 18 lat. Ważę 76.5 kg i mam wzrost 178 cm. Mam pytanie. W jaki sposób ,najlepiej bez zastosowania jakichś diet mogę schudnac ok. 4 kg. Dodam, że jadam 5 posiłków dziennie co 4 godziny , rzecz jasna nie jadam żadnych fast foodów.

Mgr Martyna GorczyĹska

Pana BMI jest prawidłowe - nie ma Pan nadwagi. Proszę odżywiać się w sposób zrównoważony (5 posiłków dziennie), dieta powinna być bogata w świeże warzywa i owoce, nabiał, oleje roślinne, ryby. Unikać smażenia i produktów wysoko przetworzonych. Ważna jest również regularna aktywność fizyczna.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska