Odchudzanie i zmiana złych nawyków żywieniowych

Zuzia, mam 19 lat, 168 cm wzrostu ,ważę 65 kg, moja waga od 2 lat stoi w miejscu ale zrobił się brzuszek i nieładne boczki, cellulit na pośladkach. Stwierdziłam że czas się wziąć za siebie. Wiem że ćwiczenia to podstawa ale przede wszystkim jaką dietę zastosować ? co jeść ? jak zmienić złe nawyki żywieniowe (np. pizza, fast food, słodycze) ?

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska