Odchudzanie po dobiciu wagi do 120 kg

Witam.Mam 24 lata 168 cm wzrostu i ważę 120 kg. Nie wiem jak doprowadziłam sie do takiego stanu. Potrzebuje pomocy jakiejś diety tóra mogłabym stosować lub czego jeść nie powinnam .

witam

należy zmienić nawyki żywieniowe, zmienić sposób żywienia,
początki są trudne, dlatego najlepiej zasięgnąć porady u specjalisty,
aby ułożył on dopasowaną do nas dietę i wytłumaczył jak należy postępować
jeśli chodzi o ćwiczenia, na tym etapie odradzam
pozdrawiam i powodzenia!

www.akademiazz.com.pl

Dzień dobry.

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska