Gdzie szukać pomocy w problemach z przytyciem?

Nie mogę przytyć. Gdzie szukać pomocy?

Najlepiej udać się do dietetyka, który szczegółowo określi nawyki żywieniowe, sprawdzi nieprawidłowości i pomoże w ułożeniu odpowiedniego jadłospisu. Zapraszam do kontaktu mailowego: marta@zdrowozjesz.pl lub do najbliższej poradni dietetycznej w Pani mieście.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska