Waga 44 kilogramów u 28-latki

co to może być przyczyną jeśli mam 28 lat i ważę 44 kilogramów a jestem po dwóch ciążach

Przekazała Pani zbyt mało informacji żeby stwierdzić cokolwiek. Najlepiej udać się do lekarza i zrobić wszystkie badania podstawowe. Dopiero kiedy wykluczy się przyczyny zdrowotne należy szukać innych, np. nieprawidłowe odżywianie, nawyki żywieniowe, itp.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska