Czy jest możliwość zwiększenia wagi?

Witam. Mam 26 lat, 176cm wzrostu i ważę tylko 51kg. Od zawsze byłem szczupły i mam problem z przytyciem. Staram się jeść regularnie i jak najwięcej ale waga stoi w miejscu. Jestem bardzo szczupły, mam odstające kości i często jestem bardzo blady na twarzy. Czy coś może mi dolegać, czy powinienem wykonać jakieś badania?
MĘŻCZYZNA, 26 LAT 9 miesięcy temu

Dzień dobry

Na początek proszę wykonać podstawową morfologię krwi. Warto też się zastanowić czy jada Pan zdrowo a kaloryczność Pana diety przewyższa zapotrzebowanie energetyczne. Aby zwiększyć wagę należy bowiem być na tzw. dodatnim bilansie energetycznym.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu: joanna.wasiluk@o2.pl