Sposób na umięśnienie nóg u mężczyzny

Witam, Mam 33 lata, 180 cm wzrostu i ważę 63 kg, jestem ogólnie szczupły ale najbardziej martwią mnie nogi bo mam strasznie chude, co robić żeby nie były takie chude?

Witam serdecznie,

Zalecam odpowiednio zbilansowaną dietę oraz ćwiczenia fizyczne na budowę mięśni. dieta powinna przewyższać Pana zapotrzebowanie energetyczne oraz zawierać przede wszystkim dużo białka i dobre węglowodany. Będąc na dodatnim bilansie energetycznym i ćwicząc siłowo powinien Pan zbudować masę mięśniową. Może Pan skorzystać z pomocy trenera fitness, siłowni lub ćwiczyć w domu.
W celu ułożenia odpowiedniej diety na masę mięśniowa zachęcam do kontaktu lub zapraszam na konsultację
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk

Witam. W celu udzielenia dokładnych wskazówek najlepiej przeprowadzić badanie składu ciała oraz wywiad żywieniowe. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji dietetycznej. Po ogólne wskazówki żywieniowe zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam,
przy taki wzroście powinien Pan mieć wyższą wagę całkowitą, w okolicach 80 kg. Zalecam zatem dietę wysokokaloryczną, która spowoduje przyrost wagi a co się z tym wiąże również wizualne zwiększenie objętości. Dodatkowo proszę zacząć ćwiczenia, których głównym bohaterem są właśnie nogi czyli bieganie, rower, bieżnia, orbitrek... itd.
Beyer-Wygońska Sylwia