Jak mam postępować żeby przytyć?

Witam, mam 30 lat, 180cm wzrostu, ważę 68 kg chciałbym przytyć, chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, pracuje w sklepie także jest dużo chodzenia. Ile potrzebuje jeść kalorii dziennie i makroskładników żebym mógł przytyć do 80kg. Teraz trzymam się diety: 2600 kalorii 131g białka 327g węglowodanów 87g tłuszczu Czy kalorie są dobre czy za mało? Czy makroskładniki któryś zwiększyć/zmniejszyć?

Dzień dobry

w celu przybrania na wadze powinien Pan być na dodatnim bilansie energetycznym. W tym momencie, przyjmując dużą aktywność fizyczną zjada Pan za mało. Obliczając Pana zapotrzebowanie wyszło mi 2956 kcal (15% białka: 444 kcal = 111g 55% węglowodanów: 1626 kcal = 407g 30% tłuszczu: 887 kcal = 99g).

Bilans jest bardzo ważny, dlatego też proszę zwiększyć ilość kcal.

Jeżeli byłby Pan zainteresowany to układam indywidualne diety. Kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl