Jak poradzić sobie z takim zachowaniem?

Czuje podniecenie w zwyklych kontaktach ze zwierzetami typu glaskanie czy lizanie po dloni przez nie i boję się przez to samego siebie, co może ze mną być, spalam się. Przejmuje sie nawet takimi rzeczami jak noszenie ubran i bielozny upranej w proszku z odzwerzecymi skladnikami. Kazdy dzien to pasmo wyrzutów sumienia i lęku. Nie wiem co mogę zrobic...

Szanowny Panie,

Myślę, że jeśli martwią Pana rzeczy, o których Pan wspomina, warto skonsultować się z psychoterapeutą np. poznawczo-behawioralnym. Niestety w internecie ciężko jest uzyskać skuteczną pomoc, ponieważ jedna odpowiedź jest tutaj niewystarczająca.

Życzę powodzenia.

Pozdrawiam.