Dieta dla 24-letniego mężczyzny

Witam. Moj narzeczony CHCE sie odcudzac. W ostatnim czasie sporo przytyl. Ma 24 lata 176cm i wazy 94kg. Jego utrapieniem jest bardzo duzy brzuch. Jaka dieta i cwiczenia pomogly by mu zrzucic te kilogramy? Zaznaczam ze nie mamy pieniazkow na dietetyka. Pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Przede wszystkim ograniczyć kalorie do 2000 na dobę. Zrezygnować z alkoholu, napojów słodzonych, słodyczy. Mięso chude. Dużo ryb, warzyw. Jako ćwiczenia bieganie lub basen codziennie 30 minut.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska