Jak zdrowo i zarazem szybko schudnąć 3 kg?

Mam 160 cm wzrostu, ważę 50 kg. i chciałabym schudnąć jeszcze 3 kg. Jem 5 małych posiłków dziennie, do każdego posiłku dałączam owoc lub warzywa, nie piję słodkich napoi, mam jednak słabość do słodyczy. Kasem raz na tydzień jem ich sporo i potem nie czuję się najlepiej ale nie bradzo mogę nad tym zapanować. Codziennie chodzę na długie szybkie spacery czasem biegam. Prosze o radę, jak zdrowo i zarazem szybko schudnąć 3 kg. Julka 19 lat.

Jeżeli zrzuci Pani jeszcze 3 kg będzie Pani miała początki niedowagi. Zalecam utrzymanie prawidłowej wagi, gdyż jak widać odpowiednio się Pani odżywia i nawet słodycze od czasu do czasu nie przeszkadzają.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska