Stosowanie diety przez osobę ważącą 122 kg

mam pytanie jak chce z schudnąć jaką dietę stosować o wadze 122kg stosuje diete ale nie wiem czy jest ona dobra śniadanie rano 5;30 -mleko i płatki górskie śniadanie w pracy o 10;00 - dwie kanapki długie z chleba - woda niegazowana 1,5 l obiad 15;00 -piersi z kurczaka- ryż warzywa podwieczorek 18;00 jedna kanapka mała lub serek wiejski siłownia-ćwiczenia 19;00 -bieżnia 30 minut -rowerek 30 minut -orbitrek 30 minut

Przy wadze 122 kg występuje otyłość i należy zrzucać wagę pod okiem specjalisty. Przedstawił Pan jeden dzień, ale bez konkretnych ilości, więc nie można określić kaloryczności posiłków. W celu indywidualnych konsultacji zapraszam do kontaktu: marta@zdrowozjesz.pl