Dieta dla kobiety prowadzącej nieregularny tryb życia

Witam! Mam 20 lat, 163 cm wzrostu i ważę 68 kg. Jestem studentką, przez co nie zawsze mam czas, by ćwiczyć, czy jeść regularnie 5 starannie dobranych i świeżych posiłków. Dlatego liczę na Waszą pomoc. Co powinnam jeść by przy moim trybie życia zrzucić nadmiar kilogramów? Z góry dziękuję za pomoc!

Witam serdecznie,

Mimo wszystko powinna Pani zadbać o regularne odżywianie, to jest możliwe:) Po prostu musi Pani zadbać o jedzenie na uczelni - drobne przekąski, kanapki czy sałatki na pewno pomogą. Na pewno Powinna Pani zadbać o pełnowartościowe śniadanie - mogą to być kanapki z wędliną z dodatkiem warzywnym czy musli albo płatki owsiane. Jako przekąski może Pani spożywać jogurt z dodatkami - płatki owsiane, orzechy, migdały, dobrze sprawdzają się także owoce. Jeżeli jest Pani na uczelni dłużej warto sobie przygotować sałatkę jako większy posiłek - np. warzywną z grilowaną piersią z kurczaka. Eliminacji z diety powinny podlegać słodycze, chipsy czy fast-foody. Proszę pamiętać o spożywaniu wody mineralnej oraz ćwiczeniach albo chociaż dodatkowych spacerach np. na uczelnię.

Pozdrawiam :)

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska

Witam Panią,

Regularność posiłków jest bardzo ważna. Wszystko jest do zrobienia tylko trzeba mocno chcieć, zaplanować sobie posiłki i wygospodarować czas. jak teraz nabierze Pani zdrowych nawyków żywieniowych to w przyszłości w pracy również będzie Pani jadła regularnie. brak czasu często jest wymówką. wiem to z doświadczenia moich pacjentów :)
W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat, aby ustalić konkretny jadłospis. Skuteczna dieta powinna być dobrana pod względem Pani zapotrzebowania energetycznego. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana zachęcam do kontaktu drogą mailową.

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk