Co mogę jeszcze zrobić z tym cukrem na czczo?

Witam. Od tygodnia stosuje dietę dla kobiet w ciąży 13tc. Cukier na czczo mam 95 czasami 93.a po posiłkach mam dobry 110,111,118. Ma śniadanie jem to samo,jem dużo warzyw surowych,kiwi,herfut,jabłko.Jogurty naturalne itd. Moja waga odkąd stosuje te dietę stoi w miescu. Nic nie tyje, czy to dobrze. Co mogę jeszcze zrobić z tym cukrem na czczo
KOBIETA, 37 LAT 8 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

poziomy cukru we krwi, zarówno na czczo, jak i po posiłkach, wydają się w granicach normy. Wartości 95 i 93 mg/dl na czczo są bliskie górnej granicy normy (która zazwyczaj wynosi 100 mg/dl), a poziomy cukru po posiłkach również są w miarę stabilne.

W tej sytuacji nie ma powodów do obaw. To, że waga stoi w miejscu może być zależne od kilku czynników, takich jak ilość spożywanych kalorii, aktywność fizyczna, czy obecność wody w organizmie.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach, do których odsyłam poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/chcesz-urodzic-zdrowe-dziecko-zmien-swoja-diete

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.