Czy herbata z czystka oczyszcza organizm z toksyn?

Proszę powiedzieć coś o herbacie z czystka? Czy faktycznie oczyszcza organizm z toksyn pomaga zapobiec chorobom nowotworowych i innym. Po jakim czasie picia organizm się oczyszcza i czy zrobić przerwę w piciu.jeszcze jednoCzy biorąc leki na tarczycy można ją pić

Dzień dobry,

jak najbardziej napar z czystka jest wskazany - 1 filiżanka dziennie jest wystarczająca, nie trzeba robić przerw - jest bezpieczny dla organizmu. Warto też zaznaczyć, że należy go pić systematycznie aby zauważyć pozytywne skutki.

Można go pić przy problemach z tarczycą.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga