Sposoby na skuteczne usunięcie toksyn z organizmu

Pozdrawiam z Poznania, mam 63 lata, proszę o radę jak pozbyć się bezpiecznie z organizmu toksyn dziękuję

Witam,
Każdy z nas codziennie w wyniku trawienia, oddychania, rozpadu komórek produkuje kwasy, które zatruwają organizm. Jest to niezależne od prowadzonego stylu życia. Gromadzenie przez dłuższy czas powstających toksyn może doprowadzić do systematycznego zatruwania ustroju, dlatego warto od czasu do czasu oczyścić organizm. W tym celu proszę pić duże ilości czystej wody mineralnej do 2l dziennie, spożywać spore ilości owoców i warzyw oraz pić soki owocowo-warzywne. Warto rano na czczo wypić szklankę wody z sokiem z cytryny(woda najlepiej zimna) Można też sięgać po herbatki typu pokrzywa, mięta, rumianej, herbata zielna, czerwona, yerbamate. Proszę unikać żywności silnie przetworzonej i bardzo tłustej oraz wyeliminować sól.
Proszę zadbać o zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, która dostarczy wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Ważna jest też aktywność fizyczna.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk