Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Domowe sposoby na oczyszczenie organizmu

domowe sposoby na oczyszczenie organizmu
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Komu polecany jest żeń-szeń?

Witam, picie soków warzywnych i owoców, które sama Pani wyciśnie jest dobrym pomysłem. Ponadto odstawienie przetworzonej żywności i smażenia powinno również pomóc.

Pozdrawiam

0

Witam,
Każdy z nas codziennie w wyniku trawienia, oddychania, rozpadu komórek produkuje kwasy, które zatruwają organizm. Jest to niezależne od prowadzonego stylu życia. Gromadzenie przez dłuższy czas powstających toksyn może doprowadzić do systematycznego zatruwania ustroju, dlatego warto od czasu do czasu oczyścić organizm. W tym celu proszę pić duże ilości czystej wody mineralnej do 2l dziennie, spożywać spore ilości owoców i warzyw oraz pić soki owocowo-warzywne. Warto rano na czczo wypić szklankę wody z sokiem z cytryny(woda najlepiej zimna) Można też sięgać po herbatki typu pokrzywa, mięta, rumianek, herbata zielona, czerwona, yerbamate. Proszę unikać żywności silnie przetworzonej i bardzo tłustej oraz wyeliminować sól.
Proszę zadbać o zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, która dostarczy wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Ważna jest też aktywność fizyczna.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy