Picie herbatki z czystka przez 3-latka

czy herbatkę z czystka może pić również 3 latek, a jeżeli tak to przez jaki okres?

Dzień dobry,

Oficjalne nie zostało ustalone dawkowane naparu z czystka (Cistus Incanus) dla małych dzieci i dorosłych.

Napar z tej rośliny jet źródłem polifenoli, które korzystne działają na organizm podobne jak zielona herbata.

W zwązku z tym podchodziłabym bardzo ostrożnie do podawania tak małemu dziecku naparu z czystka.

Pozdrawiam,
Aneta Kocołek