Przyjmowanie narkotyku mefedron przez rok

Czy branie narkotyk (mefedron) przez rok 70 g to dużo i długi staż czy nie ?

Witam,
Mefedron jest substancją silnie uzależniającą, długotrwałe zażywanie narkotyku w takiej dawce jest bardzo niebezpieczne. Samodzielne zaprzestanie przyjmowania mefedronu może być trudne, dlatego też warto zwrócić się po pomoc do Poradni Leczenia Uzależnień.
Pozdrawiam serdecznie.

Witam Pana
Branie mefedronu nie tylko upośledza funkcje seksualne w dłuższej perspektywie jak i niekorzystnie wpływa na pamięć, kojarzenie, uwagę. Branie mefedronu przez rok można porównać do tego jakby Pan codziennie dezaktywował sobie nieodwracalnie kolejne części w mózgu. wiem że to co napisałam jest dosyć ostre ale jest to fakt, tak jak faktem i prawdą jest prawdopodobnie to że rok brania mefedronu to bardzo długo.
Anna Suligowska

Witam,
nie wiem jaki cel miało Pana pytanie, ale faktycznie ważne jest aby zdawał sobie Pan sprawę z negatywnych skutków zażywania środka dla funkcjonowania. Proszę pamiętać, że substancja ta obniża Pana zdolność do autokontroli co może skutkować zdrowotnymi, społecznymi oraz prawnymi konsekwencjami. Warto aby zwrócił się Pan do Poradni Leczenia Uzależnień, aby sprawdzić możliwe sposoby uzyskania wsparcia w rezygnowaniu z prezentowanego przez Pana wzorca sięgania po mefedron
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl