Czy da się wyjść samemu z zespołu abstynencyjnego po narkotykach?

Czy da się wyjść samemu z zespołu abstynencyjnego po narkotyku (mefedron) po rocznym braniu tego donosowo w ilościach 1,5 g tygodniowo piciu dużej ilości wody i dobrym odżywianiu w ilu procentach jest że coś się stanie ?

Na wszelki wypadek zachęcałabym do skorzystania z pomocy i opieki lekarskiej, psychologicznej. Pomoże to Panu dodatkowo utrzymać motywację, a w razie trudności pozwoli na natychmiastowa interwencję.

Witam, najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do Poradni Leczenia Uzależnień i rozmowa ze specjalista psychoterapii uzależnień oraz podjęcie leczenia. Domniemam, iż to nie pierwszy w Pana życiu zespół odstawienny, oraz iż nadużywa Pan narkotyków od pewnego czasu, proszę pamiętać nie leczymy się na własna rękę z uzależnienia, gdyż jest to choroba przewlekła i śmiertelna. Pozdrawiam serdecznie.