Ból brzucha między biodrem a żebrem a uzależnienie od narkotyków

Coś poważnego dzieje się z moim brzuchem :( Jestem narkomanem i dużo dopalaczy wciagam. Boli mnie po prawej stronie brzucha między biodrem a zebrem i coś mi spuchnelo właśnie tam. Boje się bo do tego mam dreszcze kładki piersiowej

Pacjent pragnie odczuwać adrenalinę i euforyczne efekty działania narkotyków, o czym ciągle myśli w tym czasie. Proszę jednak pamiętać, że detoks narkotykowy nie leczy uzależnienia od narkotyków. To tylko pierwszy krok na długiej drodze procesu leczenia uzależnień.Głównym celem wszelkiego rodzaju detoksykacji narkotykowej jest bezpieczna, wygodna eliminacja narkotyków z organizmu i przygotowanie jednostki do dalszej rehabilitacji. Detoksykacja sama w sobie nie ma na celu psychologicznego, społecznego i behawioralnego rozwiązania aspektu uzależnienia.