Stany lękowe, nadmierna potliwość i nudności po odstawieniu dopalaczy

Witam,mam 24 lata plec M.waże 62 kg przy 170cm.Od kilku dni przestalem palic dopalacze.Jest masakra moje pytanie czy dam sobie rade z tym sam bez lekow i lekarza a mianowicie ...Jem nieregularnie i malo 2-4 kanapki maxymalnie na dzien czasami wgl..systematycznie zbiera mi sie na wymioty,ale nie mam czym wymiotowac,Wystarczy ze przejde sie do sklepu 300metrów a leci ze mnie cale plecy zalane potem itp...poza tym wystepuja u mnie stany lekowe mam wrazenie ze jakby ktos mnie non stop obserwował .?

Dzień dobry.

Opisywany przez Pana stan wskazuje na konieczność konsultacji medycznej (lekarz pierwszego kontaktu) oraz prawdopodobnie skorzystania z pomocy lekarza psychiatry. Używane przez Pana dopalacze mogły zawierać przeróżne toksyczne substancje, które mogą nie tylko wywoływać odmienne stany świadomości, ale skutecznie i nieodwracalnie niszczyć komórki układu nerwowego, w szczególności najważniejszego jego organu, jakim jest mózg.

Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza