Zaburzenia psychiczne spowodowane nadużywaniem środków psychoaktywnych

F16 zaburzenia psychiczne spowodowane nadużywanie środków psychoaktywnych ( mefedron ) brałem go przez rok 70 g ogólnie czy takie zaburzenia psychiczne miną czy wszystko wróci do normy oczywiście teraz nie biorę żadnych używek jak długo trzeba czekać czy taki nałóg przez rok to jest dużo m czy badanie eeg wykaże np psychoze ponarkotykowo ?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

takie objawy mogą minąć jednak bezwzględny zakaz używania substancji psychoaktywnych jest utrzymywany przez całe życie. Eeg może nie wykazać żadnych odchyleń.

Pozdrawiam.