Brak koncentracji, niechęć do życia i problemy z myśleniem po rocznym przyjmowaniu mefedronu
Witam przez rok brałem mefedron ogólnie 70 g ponieważ wpadłem w silny nałóg od 6 miesięcy nie biorę a mam straszne zaniki brak koncentracji nie chęć do życia mrowienie z tyłu głowy problemy z myśleniem ból z lewej strony pod żebrami czuję że smierdze zgnilizna / czy to właśnie uszkodziłem sobie mózg ? Czy da się funkcjonować tak jak kiedyś ? Pomóżcie !!! dodam jeszcze że miałem wykonywane takie badania jak rezonans , tomografia badanie moczu krwi rtg i wszystkie wyszły znakomicie

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
jak najbardziej może to być wynik nadużywania substancji psychoaktywnych. Istnieje możliwość, że objawy miną. Badania przez Pana przedstawione nie muszą wykazywać w tym przypadku nieprawidłowości.
Pozdrawiam.