Brak koncentracji, niechęć do życia i problemy z myśleniem po rocznym przyjmowaniu mefedronu

Witam przez rok brałem mefedron ogólnie 70 g ponieważ wpadłem w silny nałóg od 6 miesięcy nie biorę a mam straszne zaniki brak koncentracji nie chęć do życia mrowienie z tyłu głowy problemy z myśleniem ból z lewej strony pod żebrami czuję że smierdze zgnilizna / czy to właśnie uszkodziłem sobie mózg ? Czy da się funkcjonować tak jak kiedyś ? Pomóżcie !!! dodam jeszcze że miałem wykonywane takie badania jak rezonans , tomografia badanie moczu krwi rtg i wszystkie wyszły znakomicie

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jak najbardziej może to być wynik nadużywania substancji psychoaktywnych. Istnieje możliwość, że objawy miną. Badania przez Pana przedstawione nie muszą wykazywać w tym przypadku nieprawidłowości.

Pozdrawiam.