Stan smutku po spożyciu alkoholu i mefedronu

Po spożyciu alkoholu i mefedronu, odczuwam stan oslabienia psychicznego, nie potrafie cieszyc sie pozytywnymi rzeczami, dnia codziennego, jak i tym, co mam zaplanowane w przyszlosci, doluja mnie proste sytuacje, z ktorymi mam stycznosc na codzien, wczesniej tak nie mialem, jakby mi sie ten stan "zawiesil", od tygodnia nie potrafie sie skupic na tym, co mnie otacza, a zawsze potrafilem cieszyc sie drobnymi rzeczami, sytuacjami, teraz ze wszystkim jestem na NIE, z mila checia wstawalem do pracy...
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Mefedron jest substancją psychoaktywną i jest nielegalny w Polsce (od 2010r.). Tak jak innych substancji tej grupy, nie wolno go łączyć z alkoholem, gdyż może wywołać to wiele działań niepożądanych, ze zgonem włącznie. Sam Mefedron jest substancją silnie uzależniającą psychicznie, wpływającą bardzo destrukcyjnie na organizm i psychikę człowieka. Pana objawy prawdopodobnie związane się z uzależnieniem od tej substancji. Powinien się Pan zgłosić do psychiatry celem rozpoczęcia leczenia odwykowego.