Stosowanie mefedronu a uszkodzenie narządów

Czy po braniu narkotyku mefedron przez rok tylko 70 g mogło mi uszkodzić jakiś narząd teraz jestem abstynetem 7 miesięcy i juz nigdy nie zamierzam brać używek alkohol papierosy mefedron czy organizm się z regeneruje do końca jak będę dobrze się wysypial zdrowo odżywiał uprawiał dużo sportów np bieganie czy te 70 g to dużo przez rok dodam że mam 21 lat

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety trudno dokładnie przewidzieć reakcje organizmu na spożywany narkotyk. Jest możliwość uszkodzenia jak i jego regeneracji. Zalecam wizyte u lekarza toksykologa klinicznego celem porady i wykonania badan. Pozdrawiam