Czy każdy narkotyk postarza organizm?

Czy każdy narkotyk postarza organizm ( brałem przez rok mefedron ogólnie 70 g i wypalalem 14 papierosów dziennie ) czy mój organizm się zestarzał (mózg , organy ) ? Od 8 miesięcy nic nie biorę nie palę i nie piję a się dobrze odżywiam czy jest to możliwe żeby organizm się zregenerował ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bardzo trudno to ocenić bez wykonania stosownych badań. Zalecam wizytę u lekarza. Pozdrawiam

Najważniejsze jest to, jak Pan funkcjonuje teraz. Jeżeli nie pojawiają się żadne skutki uboczne, to naprawdę ma Pan wiele szczęścia. Radzę dalej dbać o siebie, o ruch fizyczny, a biorąc pod uwagę Pana wiek, orgazm ma duże szanse na poprawne funkcjonowanie.