Wpływ długotrwałego przyjmowania mefedronu na osobowość

Czy branie mefedronu przez okres 12 miesięcy 70 g mogło zmienić osobowość na stałe lub niechęć do życia

Magdalena StusiĹska

Mefedron jest substancją stymulującą- na pewno nie pozostaje bez wpływu na osobowość. Jego odstawienie może powodować obniżenie nastroju. Przy tak długim używaniu dobrze skonsultować się z psychologiem.