Mefedron a niewyraźna mowa

Brałem przez rok mefedron łącznie 70 g po 5 miesiącach dostałem depresji F38 obecnie od 8 miesięcy nic nie biorę a mam nie trochę nie wyraźną wymowę i nie wiem czy to od narkotyku czy depresja ma wpływ jakiś na mowę i inne funkcje zmysłu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza psychiatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
szukanie informacji pomocy przy pomocy Internetu na pewno ułatwia poradzenie sobie z problemową sytuacją, jednak nie zawsze jest to precyzyjny sposób na zdiagnozowanie przyczyn problemu. Sygnalizuje Pan: problemy z mową, może w takiej sytuacji bezpośrednie badanie neurologiczne mogłoby wskazać przyczynę. Proszę nie lekceważyć sygnałów wysyłanych przez ciało, zapewniam, że warto podjąć próbę wyjaśnienia takich ostrzegawczych komunikatów.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz