Jak zacząć nowy blister tabletek antykoncepcyjnych?

witam dostalam dzisiaj na probe,tabletki antykopcycjne,na listak widac ze trzeba brac,od poniedzialku az do skonczenia tabletek.Tylko w tym problem jeszcze nie mam okresu,nap dostane w czwartek,to mam zaczac na listku tabletke poniedzialkowa czy czwartkowa ???

Witam! W takim wypadku należy zacząć od tabletki czwartkowej i przyjmować kolejne tabletki zgodnie ze strzalki na opakowaniu.