Jak zbadać przyczynę nawrotu trądziku?

Witam, Mam 30 lat i wlasnie po raz kolejny powrocil mi tradzik. Leczylam sie hormonalnie, bralam tez Izotek, antybiotyki. Trwa to 7 lat, trace czas, pieniadze i zdrowie a lekarze przepisuja leki bez badan. Obecnie jestem w stanie przeprowadzic wszystkie badania. Chcialabym poprosic o porade, jakie badania krwi, hormonow, usg itd. porobic, aby w koncu ustalic przyczyne. Do jakich specjalistow sie skierowac. Jak tylko przestaje brac leki, po kilku miesiacach problem wraca, niestety na twarzy.

Witam

Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz

odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do

smarowania na skórę.

Przy trądziku i terapi lekowej doustnej i do smarowania na skórę, należy również wykonywac zabiegi medyczne: peelingi medyczne aby taka terapia miała jak największą skuteczność.