Trądzik i stosowanie Atrederm

Witam. Od lat zmagam sie z trądzikiem, kiedys lekarz przepisal mi atrederm, do tej pory co jakis czas go stosuje bo jako jedyny pomagał, nigdy jednak nie dociegnelam terapi do konca. Czy moglby ktos powiedziec mi jak dlugo mozna go stosowac, jak czesto itp.? Nie mam mozliwosci kontaktu z lekarzem w chwili obecnej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Nie poleca się przekraczania 90 dniowego okresu terapii. Jest to lek o niskim profilu bezpieczeństwa dlatego na przyszłość sugeruję konsekwencję odczas terapii ponieważ jego stosowanie nie jest obojętne dla zdrowia.