Jak zinterpretować wynik badania PAPP-A?

Witam, mam 32 lata, jestem w 13 tygodniu ciąży (to moja pierwsza ciąża) i wykonałam pomiar HCG i PAPP-a. Wynik dla HCG 56,74 U/l; PAPP-a 7,95 U/l. Nie jestem do końca pewna jak interpretować ten wynik. Dodam tylko że USG (w tym również przezierność karkowa) wyszła prawidłowo. Z góry dziękuje!

Nie jest Pani tego zrobić. Wymagany jest specjalny program, który na podstawie wyników z krwi, USG i wywiadu zebranego od pani - wyliczy statystyczne ryzyko trzech trisomii. Proszę o to zapytać swojego lekarza.