Jak złagodzić skutki uboczne Izoteku?

Witam, Jak złagodzić skutki uboczne Izoteku?Czy przyjmowanie suplementów na stawy zniweluje bol,uczucie połamania które odczuwam zażywając Izotek?

Trzeba będzie wytrwać do końca kuracji. Małe dawki niesterydowych leków przeciwzapalnych mogą przynieść ulgę w dolegliwościach. Proszę to omówić ze swoim lekarzem prowadzącym.