Jak zlikwidować brązowe worki pod oczami?

Dzień dobry,mam od dawna worki pod oczami które są spuchniete oraz koloru brązowego. Mam pytanie jak mogę je choć w pewnym stopniu zlikwidować. Nie wygląda to za ładnie.

Dzień dobry,

Proszę się udać do lekarza medycyny estetycznej. Istnieje wiele zabiegów na worki pod oczami, natomiast podstawą dobrania odpowiedniego zabiegu dla Pani jest bezpośrednia konsultacja z lekarzem, ocena problemu oraz wykluczenie przeciwwskazań.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Bardzo trudno doradzać nie widząc pacjenta.
Proszę o wysłanie dobrej jakości zdjęć problematycznego obszaru na adres alaskowska@arsestetica.pl

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, w przypadku cieni i worków pod oczami bardzo dobre efekty dają zabiegi mezoterapii iglowej i karboksyterapii wykonywanej samodzielnie bądź też jak terapia łączona.
Pozdrawiam serdecznie