Jak zlikwidować małe krostki na pośladkach?

Witam, Mam 16 lat i mam takie malutkie krostki na pośladkach od wewnętrznej strony ud. Nie boli to mnie, tylko że na drugim pośladku tego nie mam. Jak można to zlikwidować? Robię peeling całego ciała raz w tygodniu i masaż specjalnym żelem na cellulit, żeby zapobiec dalszemu powstawaniu krostek. Mam to juz długo, ale dopiero teraz zaczęło mi to przeszkadzać, bo jest to taka szorstka skóra i to nie jest przyjemne, gdy na praktykach ktoś musi mnie masować. Dodam, że uczę się na kosmetyczkę i jeszcze o tym nic nie mówili. Z góry dziękuję za pomoc.

16 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Niestety najpierw jest konieczne posatwienie rozpoznania, czyli przyczynę powstawania zmian, a następnie można wskazać metodę leczenia. Opisane przez Panią zmiany mogą między innymi wynikać z podrażnienia lub infekcji. Zachęcam do wizyty u dermatologa.

Pozdrawiam