Pytanie o częstotliwość rollmasażu

Witam, Chodze na rollmasaz 3 razy w tygodniu i spędzam tam godzinę.Zaczynam masowac łydki a potem uda i pośladki,bo tam dotknął mnie problem cellulitu. Masaz zaczynam od łydek 4 min,potem uda wewnątrz po 4 min,nastepnie po 10 min uda zewnątrz-tył ud i pośladki.Masuję się już tak 1,5 miesiąca i efektów jakiś wielkich nie ma ...Czy masuje się prawidłowo i jeżeli chodzi o czas masazu,czy może powinnam jednorazowo masowac się więcej niż 10 minut na poszczególne partie?Prosze mi pomóc.Dziekuje

Witam,
przy pozbyciu się cellulitu kluczową rolę odgrywa odżywianie i aktywności fizyczna. Masaż jest jedynie formą wspomagającą. Można spróbować wydłużyć masaż i zadbać o pozostałe elementy stylu życia.
Pozdrawiam