Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 8 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Witam, wskazane jest zastosowanie przerwy ok. 6tyg.w przypadku tens,laser,pole magnetyczne, jonoforeza zależy od użytych leków ( z reguły wystarcza 6-8 tyg.) natomiast ultradźwięki wymagają przerwy ok.3 m-cy. Informacje dotyczą codziennego wykonywania zabiegów Niektóre źródła naukowe podają możliwość wydłużania serii zabiegów do 15 w przypadku UD(ultradźwięków) i 20 zabiegów pozostałych. Jako fizjoterapeuta z doświadczeniem polecam w przypadku utrzymujących się dolegliwości wydłużenie cyklu zabiegowego (rozumiem że nie ma chorób,które byłyby p/wskazaniem do w/w zabiegów) Pozdrawiam

0

Witam,
jeśli dawki poszczególnych zabiegów są prawidłowo dobrane, to nie widzę przeciwwskazań do ponowienia serii 10 zabiegów. Jeśli natomiast po zabiegach czuje się Pani osłabiona, bądź zwiększają się dolegliwości, radzę się skonsultować z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy