Czy laser i ultradźwięki są również przeciwwskazane?

Witam, po roku bezskutecznego leczenia zdiagnozowano u mnie boreliozę. Za niedługo mam termin zabiegów na stopy z powodu rozścięgna. Już wiem, że jonoforeza i tens działają fatalnie. Czy laser i ultradźwięki są również przeciwwskazane? Z góry dziękuję za odpowiedź. Renata

Tens i jonoforeza są czynnikami fizykalnymi, które można wykorzystać w dobry lub zły sposób. Dokładnie to samo dotyczy lasera i ultradźwięków. Żaden z tych czynników nie jest z założenia przeciwskazany przy boreliozie. Złe samopoczucie może wynikać z Pani dolegliwości stosowanej farmakologii. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki