Jak zwalczyć łuszczącą się skórę na twarzy?

Jak sobie poradzic z luszczaca skora na twarzy i uczuciem ciagniecia?Skura rąk tez jest barzdzo sucha, nie moge sobie z tym poradzic.proszę o pomoc.

Witam! W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie dostępnych w aptekach szamponów przeciwłupieżowych. Skórę rąk proszę nawilżać zaś preparatami z dodatkiem mocznika i witaminy E.