Jak zwiększyć objętość i przyspieszyć wzrost włosów?

dzień dobry mam pytanie odnośnie zwiększenia objętości włosów. ostatni raz włosy obcięłam 5 lat temu od tamtego czasu mam wrazenie ze one wogole nie rosną. od tego czasu podcięłam je góra 2 razy i to same końcówki co robić co wziąć by pobudzic skórę głowy czego unikac albo co jeść proszę o pomoc

witam,
przede wszystkim powinno się podcinać końcówki włosów co 2-3 miesiące aby pobudzić włos do wzrostu.
Jeżeli chodzi o preparaty na porost włosów, polecam te zawierające skrzyp, ale należy mieć świadomość że wzmocnią one każdy rodzaj owłosienia skóry (wąsik, ręce itp)