Jaka antykoncepcja dla 20-latki?

co jest najlepsze na antykoncepcje dla 20 latki  ma 20 lat i 4miesiace temu urodzilam corki i kazdy muwi ze strasznie schodlam czy to moze byc jakas choroba

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i rozmowy odnośnie Pani planów odnośnie planowania rodziny oraz oceny stanu zdrowia nie mogę doradzić konkretnej metody antykoncepcji. Zachęcam do wizyty u ginekologa, który pomoże w doborze antykoncepcji oraz oceni czy są powody do niepokoju odnośnie stanu zdrowia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam serdecznie.
Dobranie najlepszej metody antykoncepcji jest możliwe po zebraniu wywiadu i zbadaniu pacjentki przez ginekologa. Dlatego zachęcam do wizyty u tego specjalisty.
Spadek masy ciała po porodzie jest procesem fizjologicznym, jeśli jednak ma Pani wątpliwości co do jego przyczyn i wielkości, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Oceni on Pani stan i w razie konieczności rozpocznie diagnostykę. Pozdrawiam