Jaka jest interpretacja wyniku badań krwi u 36-latka?

Witam serdecznie. Mam 36 i proszę o interpretację wyników badań. Podaję wartości które są zawyżone i mnie zaniepokoiły tj: MCH: 31,4 norma 27-31; P-LCR: 46, norma 13-43; MPV: 12,6, norma 9,6-12. Badanie moczu: Bakterie : nieliczne w polu widzenia; pasma śluzu: liczne w polu widzenia; kryształki szczawianu wapnia; liczne w polu widzenia. ALT : 43,2, norma 41. Reszta wyników mieszczaca się w normie

Lek. Tomasz Budlewski

Nie są to
Duże odchylenia od normy proponuje udac sie do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć