Jaka jest interpretacja wyniku badania MR głowy z kontrastem?
Interperacja Mr glowy z kontrastem. W ubiegłym roku miałam wykonywane powyższe badania głowy. Lekarz mówił że jest ok. Ale mi nie daje spokoju jedna rzecz. A mianowicie: Drobne, dość symetryczne ogniska o plynowej intensywnosci sygnału obustronnie w okolicy dolnych czesci jader podkorowych, odpowiadające nieco szerszym przestrzeniom około naczyniowym. Usłyszałam że taka moja uroda i żeby się nie martwić. Czy rzeczywiście to nie poważnego? Z góry dziękuję za pomoc

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jakie dolegliwości? Jeżeli mogłoby oznaczać to coś złego to nikt tego by tak nie zostawił