Jaka jest interpretacja wyniku biopsji guza piersi?

Mam 32 lata, trzy tygodnie temu miałam pobierany wycinek z guzka piersi prawej (z przerzutami do węzłów) Bardzo proszę o skomentowanie moich wyników: ER odczyn negatywny (-) w komórkach raka naciekającego (odczyn pozytywny + w 3% komórek raka). PR odczyn pozytywny (++) w 70% komórek raka naciekającego (PS=5, IS=2). HER 2 odczyn pozytywny w komórkach raka naciekającego- Score=3+.

Witam,

Niestety z uwagi na charakter naszego serwisu nie interpretujemy wyników badań. Wyniki badań powinny byc interpretowane przez lekarza prowadzącego, ktory zna pacjenta i ma mozliwość zbadania go oraz zebrania szczegółowego wywiadu.

Pozdrawiam serdecznie